Si do jetë moti, e mërkurë 11 korrik

Dita e mërkurë do të jetë e nxehtë. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, shpjegojnë se dita e mërkurë do të jetë me mot të kthjellët dhe vranësira do të ketë vetëm në zonat malore.

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 12 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 33 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat e ulta. Ndërkohë në ditët në vijim pritet të kemi një rritje të temperaturave . V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 25 maj 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.