Si do jetë moti, e hënë 27 gusht

 

Java nis me mot të vranët dhe temperatura më të ulta krahasuar me ditët që lamë pas.

 

Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak gjatë ditës së sotme do të kemi vranësira dhe reshje shiu në të gjithë territorin e vendit. Në zonat malore reshjet do të marrin karakterin e stuhive dhe shtrëngatave.

LEXO DHE :  Video/ Gjinushi ofendon gazetaren: Shko mjekohu se qenke shumë e eksituar

Ndërsa temperaturat do të shkojnë deri në 30 gradë në vlerat e tyre maksimale. Në ditët në vijim pritet te kemi një rritje të tyre me tre gradë celsius. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.