Shuhet në moshën 59-vjeçare, ylli i telenovelave spanjolle

Ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare aktorja e njohur spanjolle, Christian Bach. Christian vdiq si pasojë e disa problemeve me frymëmarrjen. Përmes një deklarate, burri i aktores, Humberto Zurita njoftoi se Christan vdiq të martën, pa dhënë shumë detaje mbi vdekjen e saj, informon dritare.net

LEXO DHE :  Video/ E sulmojnë protestuesit, lideri i BREXIT ngujohet në autobus

Aktorja e soap operave si “La Patrona” dhe “Bodas de Odio” ishte argjentinase. Aktroja kishte dy fëmijë, Sebastian dhe Emiliano Zurita./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.