Shtyhet sërish seanca për Shullazin, gjobitet avokatja për mungesë

Ka dështuar sërish zhvillimi i seancës gjyqësore për Emiljano Shullazin. Këtë herë ka qenë mungesa e avokates së Shullazit, e cila është vendosur nga shteti, që ka bërë që gjyqi për të dhe 5 të pandehurit të dështojë.

LEXO DHE :  Vol-vo 4/ Ndalohet nga policia një nga të kërkuarit

Përballë kësaj situate, Gjykata i ka vendosur një gjobë prej 100 mijë lekësh, avokates, Eralda Brahimasi./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.