Shtohen dyshimet / Olta Xhaçka kandidate  e PS, apo e Champions League

Olta Xhaçka kandidon në njësinë numër 3 të Tiranës. Të paktën kështu mendonim deri tani. Por, duke hedhur një sy në faqen e saj në Facebook, shohim që promovon edhe ndeshjen finale të Champions League. Dy postime të saj i kushtohen kësaj ngjarje të madhe sportive. Ajo kërkon që secili të marrë me vete fanellat, ndërsa për të tjerat mendon ajo. Çfarë pritet të ndodhë vallë? Dyshimet shtohen kur sheh që Xhaçka në disa postime mban të veshur ngjyrën blu, të njëjtë me atë të Champions League. Gjithsesi po presim deri nesër./dritare.net

LEXO DHE :  Gazetari: Videoskandali që ka Meta dhe SHISH po përdoret për shantazh, ja kush janë protagonistët!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.