Shtohen dyshimet e fejesës, Kylie Jenner tregon unazën me diamant

Kohët e fundit po flitet rreth një fejese të mundshme mes Kylie Jenner dhe të dashurit të saj Travis Scott.

Edhe pse ka shumë thashetheme, asnjëri nga çifti i njohur, nuk ka bërë ndonjë reagim.

Ajo që shton dyshimet se çifti janë fejuar, është unaza që mban këto ditë në gisht Kylie.

Kylie ka postuar një video në Instagram, teksa është duke ngarë makinë, dhe në dorën e saj të majtë, mban një unazë të shtrenjtë me diamant.

LEXO DHE :  Ola Bruko nuk do të jetë më moderatore e “Shqiptarët për shqiptarët”

image

Të njëjtën unazë Kylie ka postuar dhe më parë një foto, në natën finale të Super Bowl, ku u hodhën dyshimet e para se Travis i kishte propozuar për fejesë./E.B-dritare.net

image

image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.