Vritet shqiptari në Athinë, dyshohet për larje hesapesh

Një tjetër shqiptar është vrarë në Athinë mbrëmjen e djeshme. Viktima është shtetasi 44-vjeçar nga Fieri, i cili mësohet të ishte biznesmen që merrej me rritjen artificiale të peshkut.

Ai është qëlluar me me breshëri automatiku, duke marrë plumba në kokë dhe gjoks. Shqiptari ka gjetur vdekjen e menjëherëshe.

LEXO DHE :  Vizita në Holandë/ Ruçi: Shqipëria i ka bërë detyrat, gati për çeljen e negociatave

44-vjeçari u qëllua në një lokal në zonën ‘Kriti 23’, nga dy persona me motoçikletë.

Policia greke mbërriti menjëherë në vendngjarje, dhe nga hetimet e para dyshohet për larje hesapesh mes bandave të prostitucionit dhe drogës, që operojnë në atë zonë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.