Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Për herë të parë Amarda Toska poston foto pa make up, duket yll

Për herë të parë Amarda Toska poston foto pa make up, duket

Nuk ndodh shpesh që vipat të postojnë foto të tyren ku shfaqen pa make up. Për të mos thonë që disa nuk kanë publikuar kurrë. Për shembull Amarda Toskën nuk e kishim parë kurrë pa make up. Deri sot.

Për herë të parë Amarda Toska poston foto pa make up, duket

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto nga plazhi. Ajo shfaqet pa makijazh dhe duket super e bukur.

Për herë të parë Amarda Toska poston foto pa make up, duket

Ashtu e thjeshtë, pa lyer qerpikët, rënduar vetullat apo buzët./K.C/dritare.net

Për herë të parë Amarda Toska poston foto pa make up, duket