Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Luizi dhe Kiara, të ftuarit VIP, në dasmën e vajzës së Tom Doshit

Foto/ Luizi dhe Kiara, të ftuarit VIP, në dasmën e vajzës

Dasma e vajzës së politikanit dhe biznesmenti Tom Doshi me djalin e biznesmenit Geront Çela, është një nga eventet më të komentuara të ditës.

Briana dhe Bruno u martuan në një ceremoni madhështore mes shumë trëndafilave dhe luleve.

Të ftuar specialë në dasmë ishin dhe çifti Kiara-Luiz.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq, të dy shumë të bukur./K.C/dritare.net