Na ndiqni edhe në

Shqiptar

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për ditëlindje me fotot e rralla

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për

Sot moderatorja e dashur për publikun Marina Vjollca feston ditëlindjen.

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për

Në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet për moderatoren.

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për

Por ne veçuam dy më të bukura. Bashkëshorti i Marinës, Getoar Selimi zgjodhi fjalët më të veçanta për të uruar partneren e tij.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Unë duhet të shikoj vetëm sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur!”, shkroi reperi në Insagram.

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për

Sigurisht që nuk mund të mungojë urimi i motrës, Luana. Luana zgjodhi disa foto të veçanta, që nga momenti kur ishin fëmijë e deri te dasma e Marinës dhe fjalët më të bukura për gjysmën e saj:

“Gëzuar ditën e lindjes GJYSMA IME! Je bekimi jetës."/K.C/dritare.net

"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për"Bashkë deri në vdekje"/ Luana uron Marinën për