Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në ishullin privat Kep Merli

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Modelja e njohur Adrola Dushi feston ditëlindjen. Ajo mbush 27 vjeç dhe mikja e saj e zemrës, Kristina Baki i ka organizuar një festë surprizë me miq e saj më të mirë.

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Festa u organizua në ishullin privat Kep Merli, që është një nga destinacionet që zgjedhin të pushojnë shumë vipa shqiptarë.

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Nga fotot e publikuara në Instagram duket që Adrola ka kaluar një mbrëmje të paharrueshme.

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Ajo i ka dedikuar një postim shoqes, së saj duke i shkruar:“Çdo njeriu në jetë i duhet një shoqe si ti. Jam me fat që të kam dhe që më plotëson, më përmbush…Që më bën të qesh dhe më fal momente të paharruara si kjo festë suprizë që u organizua me këmbënguljen tënde, me prezencën e shumë prej atyre që i dua fort. Faleminderit Kiki ime, Zoti të bekoftë për shpirtin e bukur që ke”, shkruan Adrola./E.B-dritare.net

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në

Brenda festës së ditëlindjes së Adrola Dushit, në