Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ardit Gjebrea poston foton e ëmbël, çlodhet në krahët e bashkëshortes!

Ardit Gjebrea poston foton e ëmbël, çlodhet në krahët

Pas mbylljes së sezonit të “E diela shqiptare” moderatori i njohur Ardit Gjebrea me familjen e tij nisën pushimet. Fillimisht ata shijuan bregdetin shqiptar.

Ardit Gjebrea poston foton e ëmbël, çlodhet në krahët

Vendi i preferuar ishte Vlora, duke eksploruar të gjitha plazhet nga Jala, në Qeparo e Palasë.

Ardit Gjebrea poston foton e ëmbël, çlodhet në krahët

Ndërsa tani familjarisht po pushojnë në Zvicër. Sot, moderatori dhe këngëtari i njohur ka postuar një foto të ëmbël me bashkëshorten e tij Anilën, të cilin e shoqëron me një përshkrim të bukur.

Ardit Gjebrea poston foton e ëmbël, çlodhet në krahët

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu.”, shkruan Arditi./K.C/dritare.net