Shqipëria renditet në 10 mrekullitë për vitin 2019

Një ndër faqet më të njohura të turizmit në botë, “Lonely Planet” ka prezantuar top 10 mrekullitë e botës për vitin 2019 përsa i përket turizmit.

Kjo faqe ka futur edhe Shqipërinë në 10 mrekullitë e botës për turizmin për vitin 2019, dhe në përshkrim përmendet kryesisht bregdeti.

LEXO DHE :  Berisha i përgjigjet Vuçiç: Ja pse e mbështes Ramush Haradinajn!

 

Destinacionet e zgjedhura  përfshijnë disa nga pjesët më të bukura në botë  nga Sllovenia, Shqipëria, Egjipti, Argjentina, Amazona, Polonia, Maldivet, Bangladeshi dhe Australia./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.