Shqipëri-Uells/ Ja formacionet zyrtare!

Shqipëria do të luajë sonte në Elbasan Arena, Uellsin në një ndeshje miqësore.

Kuqezinjtë do të përpiqen të fitojnë edhe pse pa pikë, pas një humbje traumatizuese dhe turpëruese përballë Skocisë tre ditë më parë.

Formacionet zyrtare të kësaj ndeshje janë:

LEXO DHE :  Horoskopi javor 14- 20 tetor 2019

Shqipëria: Berisha, Veseli, Mavraj, Ismajli, Hysaj, Xhaka, Lila, Basha, Uzuni, Balaj, Grezda. Trajner: Kristian Panuçi

Uellsi: Uard; Roberts, Lokier, Lorencs, Ganter; Allen, King; Bruks,  Uilson, Xhejms; Vokes. Trajner: Rajan Gigs./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.