Shoqja e ngushtë i vodhi të dashurin motrës, shihni çfarë i bën Kylie Jenner!

Pasi shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods  i rrëmbeu të dashurin të motrës, Khloe Kardashian, ajo vendosi t’i ndërpresë marrëdhëniet me të.

Jordyn është përpjekur të kërkojë falje, dhe ajo shprehet se ndihet tmerrësisht keq për atë që ndodhi, tha një burim. Mesa duket, kjo nuk nënkupton vetëm ndërprerjet e marrëdhënieve familjare që kishin me njëra-tjetrën, por Kylie ka reshtur së e mbështeturi në çdo aspekt, financiar dhe shoqëror Jordynin, informon dritare.net

LEXO DHE :  Dudushi: Opozita si ajo prostituta që një herë bën si e ndershme e njëherë do të djegë qytetin

“Kylie paguan për nevojat e përditshme të saj, madje i bleu edhe një makinë së fundmi. Familja e saj u ftua nga Kardashianët për Krishtlindje dhe për datëlindjen e Storimit.”,- tha një burim./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.