Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, i merr të dashurin Khloe Kardashianit

Khloe Kardashian është ndarë nga i dashuri i saj 27-vjeçar, Tristan Thompson, të hënën. Ylli i televizionit kishte zbuluar se, Tristani, basketbollisti e kishte tradhtuar me një femër tjetër. Dhe rezulton se, kjo ‘femra’ është shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods, informon dritare.net

Sipas TMZ-së, Tristani dhe Jordyni ishin duke bërë seks në shtëpinë e basketbollistit në LA, Hollywood.

‘Thompson dhe Woods ishin mbi njëri-tjetrin.”,- pohoi një burim për TMZ-në, informon dritare.net

LEXO DHE :  Avramopulos: Ja si veprohet, nëse ka kërkesa për rikthimin e vizave!

Ndërkohë Tristan thotë se, ky lajm është i rremë. Por më pas u shfaq Khloe dhe shoqja e saj e ngushtë, Malika të cilat e konfirmuan këtë lajm, përmes disa komenteve në Instagram.

Përmes një shprehjeje të Chris Brown, Malika, shoqja e ngushtë e Khloe tha: “Këto k*rva nuk janë besnike.” Ndërkohë Khloe shkruan: “Nëse ndahesh nga dikush dhe ai të uron të mirat në jetë, ti ke humbur gjërat më të mëdha.”/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.