Shkurt dhe ëmbël, ky ishte urimi i Andrrës për Sinanin!

Të martuar para disa viteve dhe tani me një djalë të vogël, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha vazhdojnë të kenë raporte shumë të mira dashurie.

Image result for andrra dhe sinani dhe djali

Sot, këngëtari Sinan Hoxha feston ditëlindjen, dhe mes urimeve të shumta më i ëmbli qe ai i Andrrës.

Andrra nuk ka zgjedhur fjalë të mëdha dhe shumë rreshta për ta uruar. Ajo i ka thënë: Gëzuar ditëlindjen jet”, fjalë që janë të mjaftueshme për të treguar sesa ajo e do Sinanin.

LEXO DHE :  Juliana Pasha ndërron melodinë e himnit, performanca e saj nuk u pëlqye!

Çifti i dashur i showbizit, gjithmonë shfaqen bashkë dhe tregojnë se janë nga ata çifte që rrallë i gjen.  Së fundmi ata ishin bashkë në martesën e këngëtarit  Enis Bytyqi, dhe padyshim shkëlqyen./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.