Shkurt dhe bukur, ja si e uroi Afërdita Dreshaj bashkëshortin për ditëlindje!

Këngëtarja e njohur shqiptare tashmë prej kohësh e larguar nga Shqipëria, Afërdita Dreshaj sëbashku me bashkëshortin e saj kanë jetuar për një kohë në Amerikë dhe tashmë janë shfaqur në Gjermani, Austri si dhe Çeki.

Afërdita poston vazhdimisht në faqen zyrtare në Instagram foto me bashkëshortin e saj, dhe duken shumë të lumtur krah njëri tjetrit.

LEXO DHE :  Dëmshpërblim me 2 milionë lekë për familjet e dëmtuara, ja si e komenton Basha vendimin e qeverisë!

Dje bashkëshorti i këngëtares ka pasur ditëlindjen dhe Afërdita përveç urimit që i ka bërë ka postuar edhe foto nga darka e ditëlindjes.

Shkurt dhe me dashuri Afërdita e uroi kështu burrin për ditën e lindjes, “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime“./A.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.