Shkodër/ Sherr me thika mes dy të rinjve, plagoset rëndë 19-vjeçari

Një ngjarje tjetër është shënuar në Shkodër, ku pas një sherri mes dy të rinjve, është plagosur një 19-vjeçar.
Mësohet si i riu është identifikuar me emri Igli Pallosha, dhe se është plagosur rëndë me thikë. 19-vjeçari ndodhet në spital, në gjendje kritike, ku po merr ndihmën e nevojshme. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Ministri Çuçi në terren me ekspertët izraelitë: Shumica e objekteve nuk kanë dëme në strukturë. Riparimi nga firmat që i kanë ndërtuar

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.