Shkodër/ Makina del nga rruga, humb jetën një person

Mbrëmjen e djeshme në Shkodër, një makinë ka dalë nga rruga, duke përfunduar në kanal. Për pasojë ka humbur jetën një person, ndërkohë dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se viktima Ndue Gjokaj ishte pasagjer në makinë. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes,./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston 3 persona në Lezhë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.