Shkodër, Bardh Saphia dhe militantët e PD përplasen me policinë në një qendër votimi

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku disa persona që punojnë në administratën e bashkisë Shkodër me në krye Bardh Spahinë, dhe militantë të Partisë Demokratike janë përplasur me policinë në një qendër votimi ku sapo kishin shkuar materialet zgjedhore.

LEXO DHE :  Kristaq Kume tregon porosinë e Metës pas takimit: Shqiptarët të marrin në dorë fatin e tyre

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:16, në qendrën e votimit në shkollën “Shejnaze Juka”, ku pas përplasjes me policinë simpatizantët e PD dhe punëtorët e administratës janë futur brenda ambienteve të shkollës./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.