Shkenca zbulon 10 meshkujt më të bukur në botë!

Është zbuluar një formulë që pej kohës së lashtë për konceptin e bukurisë relative dhe që të bën pothuajse ideal. Këtë gjë e ka zbuluar Julian De Silva një kirurg i famshëm që punon në Londër. Dr. De Silva kreu një eksperiment duke përdorur hatën e fytyrave në bazë të testit ‘Greek Golden Ratio of Beauty Phi”, një formulë sekrete e perfeksionit vizual, për të përcaktuar se kush janë njerëzit më të bukur në botë. Dr. Da Silva ka bërë një klasifikim me meshujt më seksi në botë, po ju a jeni dakord me listën e mëposhtme të meshkujve më seksi në botë?/M.s-Dritare.net

10. Jamie Foxx

LEXO DHE :  Google kufizon përdorimin e Android nga Huawei

9. Zayn Malik

 
8. Ryan Gosling
 
7. Idris Elba
 
6. Will Smith
 5. David Beckham
 
4. Harry Styles
 
3. Brad Pitt

 
2. Bradley Cooper

 
1. George Clooney

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.