Shiu dhe era e fortë shkaktojnë dëme e përmbytje në jug të vendit

Moti i keq ka përfshirë dhe vendin tonë, duke shkaktuar dëme dhe përmbytje në jug të vendit.

Në Vlorë, shiu i rrëmbyeshëm ka sjellë përmbytje në disa akse të qytetit, ndërsa zona të ndryshme në Gjirokastër janë përfshirë nga stuhi shiu dhe breshëri.

LEXO DHE :  Alarm për bombë në makinë/ Ja çështja e nxehtë që ka trajtuar gjyqtari Kuqo!

Edhe në Sarandë ka pasur shi dhe erëra të forta, duke shkaktuar dëme në lokalet, shtëpi. Gjithashtu nga stuhitë janë thyer dhe pemë./E.B-dritare.net

Dëmet e shkaktuara nga stuhia, në Himarë

Gepostet von Dritare.net am Donnerstag, 11. Juli 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.