Shikuat gjithçka nga Emmy Awards 2018, por jo aksesorët e yjeve!

Një nga ngjarjet më të mëdha të  Hollivudit, u mbajt para disa ditësh. “Emmy Awards 2018” mblodhi në tapetin e kuq të gjithë yjet, të cilët mahitën me veshjet e tyre. Veshjet janë lehtësisht të dallueshme, por aksesorët jo dhe aq shumë. Për këtë arsye, dritare.net, në galerinë më poshtë, ju tregon aksesorët më të bukur nga mbrëmja e yjeve në “Emmy Awards 2018”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Disa truke si t'i bëni dhomat e vogla, të duken të mëdha!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.