Shikoni si kanë qenë vipat, kur ishin nxënës shkolle!

Shumë njerëz, qofshin këto normal, apo të njohur, nuk dëshirojnë të shikojnë foto sesi ata dukeshin kur ishin të vegjël. Ju mnd t’i fshihni ata, ose t’i grisni fare.

Sot, driatre.net, ju sjell foto e personazheve të më njohur botërorë, si ata kanë qenë kur ishin nxënës shkolle.

Shikoni më poshtë. Disa prej tyre kanë ndryshuar vërtet shumë, e ndërsa disa të tjerë janë po të njëjtë.

LEXO DHE :  Moti për fundjavën/Ja ku do të ketë reshje dëbore!

 

Johnny Depp

 

Brad Pitt

 

Rihanna

 

Paris Hilton

 

Pink

 

Jennifer Aniston

 

Orlando Bloom

 

Julia Roberts

 

Chris Evans

 

Amber Heard

 

Nicole Richie

 

Noami Watts

 

Steve Jobs

 

Jessica Chastain

 

Kate Walsh

 

Jennifer Love Hewitt

 

Chris Pratt

 

Reese Witherspoon

 

Kim Kardashian

 

Meghan Markle./E.B-Dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.