Shikoni si janë dukur mbretërorët, kur dolën nga spitali, me foshnjat e sapolindura!

Familjet mbretërore gjithmonë  kur bëhet me foshnje, shprehin një foto para derës së spitalit. Dritare.net do ju sjell disa foto që tregojnë momentet kur mbretërorët kanë dalë nga spitali, me fëmijët e porsalindur. Dukesha e Kembrixhit ka bërë tre foto deri tani, ndërsa së shpejti presim të shikojmë dhe dukeshën e Sussex, Meghan Markle. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Atentati në Vlorë/ Objektiv i plagosuri, i cili dyshohet për pjesëmarrje në vrasjen e avokatit grek

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.