Shikoni sa shumë kanë ndryshuar aktorët e “Game of Thrones”, përgjatë 8 sezoneve!

Seriali “Game of Thrones”, i cili është përfolur shumë kohët e fundit, ka kaluar në 8 sezone transmetimi. Kjo ka bërë që jo vetëm seri të jenë të ndryshme, por edhe aktorët të pësojnë ndryshme.

LEXO DHE :  Kur Rama të merr edhe Luljetën

Ne të dritare.net, në galerinë më poshtë, do ju tregojmë sa shumë kanë ndryshuar aktorët nga episodet e para e deri në sezonin e fundit të serialit. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.