Shikoni kombinimet perfekte të rrobave, që do jenë trend këtë verë!

Vera vjen sa hap e mbyll sytë, dhe ne nuk e kuptojmë se sa shpejt do të gjendemi mes sezonit të plazhit.

Vajzat janë ato që kërkojnë shumë kohë për t’u bërë gati me veshjet e tyre të shumta. Nga rrobat e banjos deri tek fustanet nuk kanë të ngopur për të blerë sa më shumë.

Ne të dritare.net sot në këtë artikull do t’iu tregojmë disa modele fantastike të rrobave që do jenë tred këtë verë. Polka Dots, printe leopardi, thekët, pantallonat dhe kamishat me kuadrat, bluzat me një krahë të hapur e shumë modele të bukura dhe mjaft praktike do t’iu shoqërojnë gjatë kësaj vere. Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë.

LEXO DHE :  Holanda bën kthesë: Pro hapjes së negociatave për Shqipërinë

Nëse fotot nuk ju shfaqen klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.