Shikoni këto modele dorezash që iu mbrojnë nga i ftohti!

Gjatë dimrit përveçse na duhen shumë rroba të trasha dhe të ngrohta për që na mbrojnë nga të ftohtët, na duhen dhe mjaft aksesorë të tjerë si shalli, kapuçat dhe dorezat.

Jo vetëm fëmijët e vegjël por dhe të rriturit ju nevojiten dorezat për të mbajtur ngrohtë duart. Në varësi të moshës, punës apo edhe stilit që keni ju mund të zgjidhni dorezat e duhura.

LEXO DHE :  Emrat/ Dy të plagosur pas të shtënave në Durrës

Sot në këtë artikull dritare.net  ju sugjeron disa lloje dorezash, edhe për të rritur edhe për fëmijët.

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë dhe merrni një nga idetë që ju pëlqen më shumë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.