Shikoni këto foto para dhe pas, që tregojnë fuqinë e makijazhit!

Dritare.net do ju tregojë disa fytyra të transformuara, të cilat kanë bërë një diferencim të madh në fytyrat e vajzave dhe grave.  Make up-i është pjesë e pandarë e jetës së çdo vajzë, e cila e përdor për t’u dukur më e bukur dhe tërheqëse. Për të parë se çfarë ndryshimi jep makijazhi, shikoni fotot më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  I pandehur për lobimin/ Ristani kundër Bashës, paraqitet në Prokurori!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.