Shikoni çfarë kartoline të ëmbël u dërgon Kate Middleton fansave të saj!

Pallati Kensington më në fund arriti t’u përgjigjej të gjithë fansave të Kate Middleton, për urimet që ata i kanë dërguar dukeshës në ditëlindjen e saj të 37-të, muajin e kaluar.

Pallati vendosi t’u dërgojë një kartolinë falënderimi, bashkangjitur me një foto të Kate.

kate middleton sends thank you card

Fotoja e Kate është bërë gjatë turneut të saj në Kanada në vitin 2016, ku kishte veshur një fustan të kuq me një karficë në formë gjetheje.

LEXO DHE :  Ja si e zbulova plazhin sekret të Dhërmiut!

Ndërkohë në kartolinë shkruhej: “Ishte shumë i këndshëm fakti që ju uruar dukeshën e Kambrixhit për ditëlindjen  e saj të 37-të. Fjalët tuaja të ëmbla u vlerësuan shumë nga Lartësia e saj Mbretërore, dhe ju dërgon falënderimet e saj më të ngrohta dhe urimet më të mira.”/E.B-dritare.net

kate middleton sends thank you card

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.