Shihni veshjet më të këqija, në Emmy Awards 2018

Ju i patë veshjet më të bukura të vipave në ndarjen e çmimeve ‘Emmy’, apo jo? Sigurisht që po! Por tani përgatiuni për të parë veshjet më të këqija në këtë event gjigant.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 26 maj 2019

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të këqija të vipave në ‘Emmy Awards 2018’./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.