Shihni sa u pëlqejnë zonjave më të rëndësishme të botës fustanet pa mëngë!

Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Harryt të Anglisë ka marrë shumë kritika për veshjen e saj pak serioze. Megjithatë ajo nuk është e vetja që i pëlqen të vishet në mënyrë të tillë.

Dritare.net ju sjell gjithashi edhe disa  Zonja të Para si Melania Trump, ish-princesha Lady Dina, ish-Zonja e Parë Michele Obama si dhe mbretëresha Leticia e Spanjës, që kanë mbajtur veshje të tilla pavarësisht pozicionit që ato kanë në shoqëri.

LEXO DHE :  Macron: Do t’i përmbahemi deklaratave fillestare për negociatat

 

Në çdo rast, Meghan Markle nuk është e vetmja që preferon fustane të stilit zhapose ose me rripa.  Mbretëresha, Letizia të Spanjës, vetëm kohët e fundit u shfaq në Madrid, në një ngjarje bamirësie, me një xhaketë pa mangë ngjyrë krem me disa butona.

Ndërkohë që edhe Zonjën e parë të SHBA-ve e kemi parë shpesh herë jo vetëm me mëngë zhapone por edhe me fustane shumë të shkurtra. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.