Shihni momentet më romantike të princ Harryt dhe Meghan Markle, në Australi!

Princ Harry dhe Meghan Markle aktualisht ndodhen në turi e tyre në Australi. Ata përgjatë 11 ditëve, kanë zhvilluar takime të rëndësishme me komunitetet australiane. Nga takimi në takim, dritare.net ju sjell disa nga momente më të bukura dhe romantike, të princit me dukeshën. Mos i humbisni fotot, në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Vajza ime dhe unë u diagnostikuam me autizëm në të njëjtën ditë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.