Shihni dhuratën që Almeda dhe Tolgahan i bëjnë Tiranës!

Almeda Abazi, së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Sayisman, prej disa ditësh po qëndrojnë në Tiranë. Prezantuesja e “Dancing with the stars”, ka mahnitur të gjithë me kërcimin, me bashkëshortin, në natën finale të Danc-it.

Ndërkohë, ditën e djeshme, Almeda ka lajmëruar dhuratën, që i ka bërë Tiranës, vendit ku ajo hodhi hapat e parë. Së bashku me Togahanin, Almeda ka mbjellë një pemë, me emrat e tyre të vendosur pranë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Almeda ka emocionuar me postimin për dhuratën e saj dhe për vendin e lindjes, Tironën.

LEXO DHE :   Një ide për kostume, nga moderatoret e pasditeve!

“Tirona ime e bukur, qyteti ku hodha hapat e para aty ku jetova femijerine time naive, kur te shoh ty trupin ma pershkrojne ndjesi te ndryshme kujtime pafund. Sot u ktheva tek ti qyteti im i dashur me nje fidan te cilin po e mbjell ne token tende te lodhur nga stuhira te ndryshme. Une u largova nga ti por pemen time po ta le ty amanet qyteti im i bukur TIRONA. Faleminderit.”/K.C/Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.