Shifrat marramendëse, ja sa paguhen aktorët e Game of Thrones!

“Game of Thrones” është seria televizive që ka thyer rekordet e shikueshmërisë.

Tanimë filmi është drejt përfundimit, dhe ka nisur në vitin 2011.

Sigurisht duhet të jeni të interesuar të dini sa janë paguar aktorët e këtij filmi!

Shuma është vërtetë marramendëse, që shkon deri në 500 mijë dollar për një seri.

LEXO DHE :  Çfarë tjetër do të dëgjojmë në emër të mbrojtjes së Kushtetutës?

Më poshtë po ju sjellim pagat e aktorëve të “Game of Thrones”, për çdo episod të serialit, që është në sezonin e tetë dhe final./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.