Shifra e çmendur! Ja sa para shpenzoi Cardi B për ditëlindjen e vajzës!

Çfarë  feste ju kanë përgatitur për ditëlindjen tuaj të parë? Ndoshta një tortë dhe disa flamuj? Epo, përgatituni të ndiheni shumë inferiorë, sepse vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, ka pasur një festë të organizuar me mijëra dollarë.

LEXO DHE :  Nëse fëmijët tuaj bëjnë naze me ushqimin, lexoni këshillën e vyer të Aulona Mustës!

Sipas TMZ, Cardi B ka shpenzuar më shumë sesa 400 mijë dollarë në ditëlindjen e Kulture. Në festën shumëngjyrëshe ishin pjesëmarrës miq e të afërm, të cilët u argëtuan dhe kërcyen në ditëlindjen e vogëlushes./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.