Shi në të gjithë vendin, ja moti për sot!

Moti për ditën e sotme është i paqëndrueshëm në të gjithë territorin e vendit, duke bërë që të dominojnë vranësira të dendura dhe shira. Gjatë pasdites pritet të ketë reshje shiu pothuajse në të gjithë vendin, kryesisht në zonat qendrore dhe jugore.

LEXO DHE :  Bleona Qerreti hedh hapin më të rëndësishëm në karrierën e saj!

Nata sjell përmirësim të motit në jug, por shirat mbeten në pjesën tjetër të vendit.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesdita, duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 8 gradë celsius deri në 24 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.