Shfaqet Fatos Nano/ Kalon mes protestuesve të Astirit që e përshëndesin me dy gishtat

Ish-kryeministri Fatos Nano është fotografuar teksa kalonte në zonën e Unazës së Re, ndërkohë që banorët e Astirit ishin në protestën e tyre të radhës.

Ndërkohë që makinën e drejtonte bashkëshortja e tij Xhoana, ish-kryeministri Nano ka përshëndetur me gishtin e madh protestuesit, të cilët ja kanë kthyer përshëndetjen me dy gishtat lartë, simbolin e PD-së.

LEXO DHE :  Jeni me nerva gjatë punës? Ja 5 mënyra si ta kontrolloni veten!

Ish-kreu i PS-së i cili ka dalë nga politika prej kohësh ka kaluar pa problem mes protestuesve të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre nga projekti i Unazës së Re./ e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.