Sherri mes dy çifteve mbretërorë është i vërtetë

Edhe pse në publik Princ Harry dhe Meghan Markle duket se kanë një marrëdhënie të mirë me Princ William dhe Kate Middleton, një raport i ri nga eksperti veteran i pallatit mbretëror, thotë të kundërtën.

Në prapaskenë, sipas ekspertit, gjërat janë ndryshe. Ai thotë se Kate dhe William po qëndojnë më gjatë me pushime, vetëm që të shmnagin takimin me Harryn dhe Meghanin.

LEXO DHE :  Rama: Masa për të shporrur abuzuesit nga radhët tona

Daily Mail raporton se gjithashtu Kembrixhët, janë treguar të vëmendshëm edhe për faktin që Meghan do të jetë redaktore e Vogue dhe këtë e kanë quajtur si mburrje nga ana e saj, duke marrë parasysh faktin që Kate ka qenë në kopertinë, vitin e shkuar./E.B-dritare.net

Image result for kate at vogue

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.