Sherr për pronën/ Miku i familjes, vret kryeplakun e Lezhës

Kryeplaku i Lezhës, Gjin Marku ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm.

Marku është vrarë nga T.Gj nga fshati Kashnjet i Lezhës, i cili ishte mik i familjes së viktimës. Shkak për këtë vrasje dyshohet se është bërë një konflikt për motive pronësie mes viktimës, Gjin Marku dhe autorit T.Gj. /K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çmimi i naftës. Kryemadhi: Për dy oligarkë, Rama po dëmton Shqipërinë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.