Shenjat paralajmëruese, që tregojnë se keni probleme serioze me veshkat!

Një pjesë e madhe e njerëzve në botë vuajnë nga problemet e veshkave: nga gurët në veshka, te kanceri. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë shenjat e tmerrshme që tregojnë se keni probleme me veshkat./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Rritet çmimi i naftës/ Shpërthejnë protestat masive në Iran

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.