Shën Valentini/ Ja pyetjet më të kërkuara në Google!

14 shkurti, ose dita e të dashuruarve po ofron.

Të gjitha çiftet mundohen që këtë festë ta kalojnë në mënyrë sa më romantike.

Gjiganti i kërkimit Google, ka publikuar pyetjet që kërkohen më së shumti me ofrimin e kësaj date.

“ Cilat janë pesë gjuhët e dashurisë?”, është një ndër pyetjet më të kërkuara në gjigandin e kërkimit.

LEXO DHE :  Një Çernobil i dytë?/ Çfarë po i mban të fshehtë Rusia, botës!

Por, Google ka publikuar gjithashtu edhe gëjra të tjera që kërkohen, duke përfshirë dhënien dhe pranimin e dhuratave, kohën e cilësisë, fjalët e afirmimit, veprimet dhe prekjen fizike./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.