Shehi: Opozita i rikthehet protestave në rrugë, ja kur do të jetë e radhës!

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me aleatët e tij për të diskutuar në lidhje situatën politike në vend dhe vijueshmërinë e protestave. Ndonëse mbledhja u zhvillua me dyer të mbyllura, kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka deklaruar se pas diskutimeve u vendos që protesta e radhës do të mbahet në fund të javës që vjen.

LEXO DHE :  Fevziu: Vajzat e mia dua të jetojnë jashtë, Shqipëria maskiliste

Po bëhemi gati për një miting tjetër të madh në Tiranë, nga fundi i javës që vjen. Në këtë situatë Shqipërinë e solli zoti Rama që do të bëjë zgjedhje. Opozita është më e bashkuar se kurrë. Deri më datën 30 Shqipëria dhe opozita do të jetë në këmbë”,- tha Shehi/L.F/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.