Shapkat Mules janë gjithçka që ju duhet për këtë verë!

Këtë verë, gjithçka ju nevojitet për t’u dukur me stil, janë shapkat Mules. Këto shapka kanë qenë dhe vitin e shkuar në modë, dhe vijojnë të jenë për shkak të mënyrës perfekte që të nxjerrin këmbën.

LEXO DHE :  Ju nuk e dinit, por këto ushqime s’duhet t’i fusni në frigorifer!

Ne të dritare.net ju kemi sjellë disa ngjyra e modele në galerinë më poshtë, të cilat mund t’u shërbejnë si frymëzim, për të blerë dhe ju një palë këtë sezon. Mos i humbisni fotot./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.