Shapkat dhe sandalet më trendi të verës

Të gjesh sandale e shapka të bukura, është shumë e lehtë, por t’i gjesh të rehatshme është një punë e vështirë.

Por, mos u shqetësoni, sepse dritare.net do ju tregojë disa modele sandalesh që jo vetëm janë trendi i këtij viti, por edhe shumë të rehatshme. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Negociatat/ Gjermania: Shqipëria gati. Franca sot mund të vendosë vetonPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.