Sfida/ E sulmuan fansat me kritika, Roza Lati: Mos na çani dërrasat!

Sfida e fundit e Internetit #10YearsChallenge, apo sfida 10 vjet më parë, ka bërë që të gjithë njerëzit,  publik dhe jo publik, të postojnë foto sesi janë dukur 10 vjet më parë.

Në këtë sfidë është bërë pjesëmarrëse edhe Roza Lati, si shumë vipa të tjerë shqiptarë.

Menjëherë sapo Roza ka hedhur një foto të vjetër në Instagram, ndjekësit e saj i kanë bërë qindra komente e kritika, duke i përmendur operacionet plastike.

Roza nuk ka nguruar t’u përgjigjet, duke ju thënë që njeriu ndryshon dhe kritikat e tyre nuk qëndrojnë.

Pas shumë komenteve që ka marrë, Roza e acaruar është përgjigjur kështu:

LEXO DHE :  Moti/Ja sa do të arrijnë temperaturat sot!

 “I kam bërë buzët që 20 vjeçe. Edhe vetullën e kam pasur të punuar. Njeriu rritet. E mos na çani dërrasat “ç’e ke gjithë këtë make up, ç’je bërë kështu’” S’do dal të pi kafe te lagjia me ju. Do dal në ekran. Ekrani ka rregulla! Ka blice dhe drita nivel tjetër nga dritat e rrugëve që dilni ju o milet! Bëni dallimin ! Unë punoj në televizion. Make up dhe krehja dhe flokët janë procese të punës!”/E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.