Sfida 10 vjet më parë/ Ja si janë dukur mbretërorët!

#10YersaChallenge apo sfida 10 vjet më parë, është një nga sfidat që aktualisht po çmend rrjetin. Të gjithë njerëzit kanë hapur arkivat dhe albumet me fotografi, duke gjetur foto të vjetra, për t’u bërë pjesë e sfidës.

Dritare.net ju sjell disa foto që tregojnë si janë dukur mbretërorët para 10 vjetëve.

LEXO DHE :  Vdekja e dy punëtorëve/ Basha: Rama i pashpirt e arrogant

Aq shumë gjëra kanë ndodhur në 10 vjet në mbretëri, saqë Kate  Middleton nuk kishte tre fëmijë, apo Meghan Markle që ishte e panjohur në Mbretërinë e Bashkuar.

Shikoni në galerinë më poshtë si janë dukur mbretërorët 10 vjet më parë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.