Sezoni i fustaneve, ja disa modele që do ju bëjnë të dukeni joshëse!

Pranvera dhe vera janë stinët e fustaneve. Të gjithë vajzat janë të fiksuara të kenë fustane të ndryshme në gardërobë, për përditë, mbrëmje dhe party.

Sot dritare.net do ju tregojë disa modele fustanesh, që përveçse janë të bukur dhe trend i kohëve të fundit, janë edhe shumë elegantë dhe joshës. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Doli në përgjime, reagon Pjerin Ndreu: Nuk kam folur për shit-blerje votash

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.