Sezoni i dasmave/ Ja modelet më të veçanta të flokëve!

Kush nuk e dashuron sezonin e dasmave? Ushqim falas, pije gjithandej, një vend për të kërcyer dhe arsyetimi perfekt për të veshur fustane dhe të kesh ndonjë foto për ta hedhur në rrjete sociale. Dhe akoma më mirë nëse nuk je shoqëruesja e nuses, për sa kohë që do të veshës çfarë të do ty qejfi.

LEXO DHE :  Basha: Propozimet për reformën zgjedhore, gati në fillim të dhjetorit!

Po për flokët tuaja, sepse do t’ju duhen më shumë se një model? Epo mos u shqetësoni, pasi dritare.net ka sjellë disa superide të thjeshta për ju. Zbulojini në galerinë më poshtë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.